Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. masáž (Ivo Kohoutek, 10.11.2010 13:40:46) Odpovědět

  Jestli chcete zažít "jinou" masáž, potom doporučuji právě tuto paní masérku. Navštívil jsem už hodně masérů, ale v tomto případě jsem byl skutečně pozitivně překvapen. Paní Hořicová je jednak velmi velmi milá osoba, dokáže vytvořit příjemnou atmosféru, ale co je hlavní, při masáži "probere" místa, která ostatní její kolegové buď pomíjejí nebo masírují jen málo. Nevím jestli se dokážu vyjádřit přesně, ale slovo "komplexní masáž" mi připadá nejvhodnější. Vřele doporučuji, a mimochodem, cenová úroveň je velmi příjemná.

 2. masáž (Marketa B., 10.11.2010 13:40:08) Odpovědět

  První návštěva u paní Hořicové mne naprosto uchvátila. Při masáži jsem byla uvolněná a atmosféra byla velmi příjemná a přátelská. Odcházela jsem spokojená a druhý den jsem se cítila jako znovuzrozená. Jsem opět objednaná a hodlám chodit i nadále.
  PS: Výsledky anticelulitidní masáže jsou opravdu viditelné již po první návštěvě!! Vřele doporučuji.

 3. masáž (jája - instruktor aerobicu, 10.11.2010 13:39:27) Odpovědět

  Jakožto aktivně sportující člověk využívám masáží pí. Hořicové pravidelně. Její masáž mě vždy dokáže perfektně zrelaxovat a uvolnit. Po náročných lekcích, které pro své klienty vedu mě dost často namožené svalstvo bolí. Po masáži u pí. Hořicové jsou veškeré svalové bolesti a pnutí pryč. Tělo je jako znovuzrozené! Rozhodně mohu jen a jen doporučit!