OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0,00 Kč

Vhodný na mastnou pleť. Podporuje látkovou výměnu, produkci hormonů (např. prostaglandinu), který je nutný pro stavbu buněčných struktur.
Má vysoký obsah organicky vázaného zinku. Dále obsahuje vitaminy jako E, A, D, vitaminy skupiny B (B12, B17) a minerály jako selen, draslík, vápník, fosfor, hořčík, měď, mangan, železo. Jsou v něm také přírodní hormonálně účinné látky (kukurbitol) a další složky, které zpomalují stárnutí a působí proti degenerativním procesům.
Přírodní produkt bez chemické konzervace, přísad a masťového základu pro zdravou i silně poškozenou pokožku. Pouze panenský rostlinný olej a aktivní kyslík (ozon).
Vlastnosti rostlinných olejů lisovaných za studena v kombinaci s ozonem jsou zcela výjimečné pro kosmetiku a dermatologii. Rostlinné oleje lisované za studena obsahují nejvyšší možné množství bioaktivních látek, koenzymů, vitamínů a minerálů v jejich přirozené organické podobě. Tyto látky je schopno naše tělo v maximální míře zpracovat.
Ozonizonizací rostlinného oleje lisovaného za studena se zvyšuje doba využitelnosti bioaktvních látek obsažených v oleji.
Při plném nasycení ozonem se rostlinný olej mění na krém s výraznou charakteristickou vůní ozonu.
Krém je charakterizován minerály, vitamíny, koenzymy použiteho rostlinného oleje a vysokým obsahem ozonidů.

Složení : saflorový olej, jojobový olej, ozon (Carthamus tinctorius 67% , Simmondsia Chinensis 14% Ozon 19%)

saflor (normální)