OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0,00 Kč

Oleje a masti

 • Masážní olej - Celulinie

  celulinieN.jpg (náhled)Účinný pomocník v boji s "pomerančovou kůží". Je harmonickou kombinací pečlivě vybraných rostlinných olejů lisovaných za studena a prvotřídních esenciálních olejů. Obsahuje nejvyšší množství cenných bioaktivních látek, vitamínů a minerálů v přirozené podobě a dovede je v maximální míře předat našemu tělu. Proniká až do nejhlubších vrstev pokožky, působí komplexně a nejúčinněji.

  Složení: oleje lisované za studena: mandlový, makadamiový, meruňkový, bio slunečnice. Stoprocentní esenciální oleje: jalovec, grep, citron a další.

  2. 3. 2009 | Rubrika: Oleje a masti

 • Ozónová mast - Makadamie

  Macadamia ternifolia (náhled)Vhodný k masážím. Má skvělé regenerační účinky, podporuje schopnost přirozené hydratace kůže a tak ji napomáhá udržovat pružnou a vláčnou. Má vysoký obsah selenu, zinku a vitamínů E, A, B.

  Složení : makadamiový olej, jojobový olej, ozon (Macadamia ternifolia 73% , Simmondsia Chinensis 14% , Ozon 13%)

  26. 2. 2009 | Rubrika: Oleje a masti

 • Ozónová mast - Saflor

  saflor (náhled)Vhodný na na mastnou pleť. Podporuje látkovou výměnu, produkci hormonů (např. prostaglandinu), který je nutný pro stavbu buněčných struktur.

  Složení : saflorový olej, jojobový olej, ozon (Carthamus tinctorius 67% , Simmondsia Chinensis 14% Ozon 19%)

  26. 2. 2009 | Rubrika: Oleje a masti